• Belligün caddesi 22/c Seyranbağları/ ANKARA
  • 0 (533) 498-5570
  • info@kabloarizatespit.com
Hakkımızda - Kablo Arıza Tespit 81'ilde ! 0533 498 55 70

Hakkımızda

Hakkımızda

Aydın Elektrik 2006 yılında kendi sektöründe en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amacıyla Muzaffer Pişkin tarafından hizmet vermeye başladı.

AYDIN ELEKTRİK kuruluş tarihinden bu yana alanında gün geçtikçe yükselen bir performans yakaladı ve bir çok büyük projede görev aldı. Tecrübemizle hedeflerimize ulaşmak için daha çok çalışmak ve efor sarf etmek zorunda olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Bu düşünce doğrultusunda her geçen gün kendimizi nasıl geliştiririz felsefesini benimseyen şirketimizin vizyonu


VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden,önce can güvenliği diyerek en uygun fiyata en kaliteli ve yaratıcı projelere imza atmak.

Teknolojinin bize sunduğu yeni imkanları takip edip bunları faaliyet ve projelerimizde kullanabilmek.

Türk ekonomisine katkı sağlamak

Her zaman daha iyiyi aramak

Bunları gerçekleştirirken misyonumuzun ne derece önemli ve titizlikle üstünde durulması gereken bir konu olduğunun farkındayız.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ile sürekli diyalog halinde olarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Teknolojiyi takip ederek,bizlere sunulan yeni ürünlerin projelerimizde kullanılabilirliliğini görmek amacıyla atölyemizde test uygulamaları yapmak

Hedeflerine kilitlenmiş,takım çalışmasının önemini bilen,şirket değerlerinden ödün vermeyen bilinçli,dürüst ve yeniliklere açık bir ekip kurmuş olmak.

Şirketimiz; taahhütlerinde kaliteden, estetikten, standartlardan ve teknikten kesinlikle taviz vermemektedir. Taahhütlerini iş olsun mantığı ile değil, olması gereken olmalı mantığı ile yerine getirmiş ve getirmeye devam edecektir.

Başarılarına başarı katmayı kendisine hedef edinmiş olan AYDIN  ELEKTRİK bu hedefi doğrultusunda istihdamın devamını arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak ve bunu yaparken de marka olma yolundan kesinlikle taviz vermeme kararlılığı ile yoluna devam edeceğinin taahhütünü vermektedir.

Bu yolda bizleri destekleyen ve güvenen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

WhatsApp